ثبت برند در اصفهان|ثبت نام تجاری در اصفهان

ثبت برند یا نام تجاری

ثبت برند در اصفهانبرند یا نام تجاری در واقع نامی است که یک شرکت خدماتی و یا تولیدی برای خود انتخاب کرده و بدین ترتیب محصول یا خدمات خود را از دیگر محصولات و خدمات متمایز می دارد.اغلب برندها دارای یک نشانه هستند که با دیدن آن نشانه یا تصویر برند مورد نظر برای بیننده تداعی می شود.داشتن یک برند و نام تجاری عنصر اصلی موفقیت یک موسسه یا شرکت در تبلیغات و بازاریابی می باشد . علاوه بر این داشتن یک برند یا نام تجاری مانع از این می شود که رقیبان کالای بی کیفیت و نامرغوب خود را به جای کالا با کیفیت وارد بازار کرده و سودجویی کنند.

 

حقوق انحصاری یک برند و یا نام تجاری منحصر  به ثبت کننده آن  برند است و می تواند برای نشان و یا علامت تجاری خود از ترکیب کلمات , اعداد , نماد ها , نقاشی ها و یا حتی اصوات , رایحه ها و رنگ های مختلف  استفاده نماید.

برای ثبت یک برند و یا علامت تجاری باید فهرستی از کالا و خدمات قابل ارائه به همراه نام برند به همراه آرم و نشانه های آن به دفتر ملی درخواست فرستاده شود . نام برند و علامت تجاری باید متمایز از سایر برندها باشد که مصرف کنندگان به راحتی بتوانند برندها و علائم تجاری را از هم تشخیص دهند.

ثبت نام تجاری در اصفهان

به منظور جلوگیری از ثبت مکرر برندها در کشورهای مختلف یک برند به صورت بین المللی ثبت شده و در کل دنیا آن محصول و یا خدمات مشخص با آن نام بفروش خواهد رسید.

حق استفاده انحصاری از یک برند , نام تجاری و یا لوگو فقط مربوط به شخص یا شرکتی است که آن را به ثبت رسانده باشد.

علامت تجاری یک برند 10 سال اعتبار خواهد داشت و فرد در طول این دوره زیر نظر قانون ثبت علائم و اختراعات می تواند آن را به دیگری واگذار کند.

  برای ثبت برند و نام تجاری در اصفهان با ما تماس بگیرید:  09134744185    03136671735

 

 

 

انجام کلیه خدمات حقوقی توسط بهترین وکیل اصفهان  : 09134744185

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *